Продавець Интернет-маркет «Energy» розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
495 відгуків

Ми працюємо. Все буде Україна!

Електрообладнання та тепла підлога від інтернет-маркету "ENERGY"
+380966690111
+380 (96) 669-01-11
+380 (50) 323-60-26

Пристрої захисту від імпульсних перенапруг (ПЗІП) Schneider Electric Easy9

Пристрої захисту від імпульсних перенапруг (ПЗІП) Easy9 - призначені для захисту від пошкодження грозовим розрядом будь-яких чутливих до перенапруження пристроїв, зокрема електронного та IT обладнання: телевізорів, комп'ютерів, моніторів, принтерів, модемів, побутових електроприладів з електронними контролерами, телефонів, факсів, систем охоронної сигналізації і т. д.

Пристрої захисту від імпульсних перешкод спрацьовують за мільярдну частку секунди і надійно захищають обладнання від кидків напруги, диференціальних перенапруг і високочастотних перешкод, викликаних ударом блискавки або комутаційним перенапруженням. ПЗІП застосовуються в ввідно-розподільних пристроях, головних розподільних щитах, місцевих розподільчих щитках, розподільних коробках або безпосередньо в обладнанні.

Функції пристроїв захисту від імпульсних перенапруг Easy9:

Грозовий розряд поблизу від будинку або поруч з повітряною лінією електроживлення викликає різке підвищення напруги живильної мережі до 10 або 50 кВ замість 230 Ст.
Імпульс перенапруги, що триває кілька мікросекунд, може вивести з ладу різні електронні компоненти: запам'ятовувальні пристрої, процесори, конденсатори, дисплеї, телевізори, комп'ютери, монітори, принтери, модеми, побутові електроприлади з електронними контролерами, телефони, факси, системи охоронної сигналізації і т. д.
ПЗІП послаблює стрибок напруги до значення, витримки підключеними приладами (макс.: 1,3 або 1,5 кВ, див. значення рівня захисту від перенапруг (Up)).


Тривалість цього імпульсу залишається напруги природним чином обмежена декількома микросекундами (значення типової хвилі, зазначене в електротехнічних стандартах, становить 1,2/50 мкс).
ПЗІП встановлюється на вводі розподільного щита і підключається до всіх струмоведучих провідників (всі фази + нейтраль) і до захисного проводу заземлення.

Вибір пристроїв захисту від імпульсних перенапруг Easy9:

За кількістю полюсів:
- Для однофазної мережі з системою заземлення TT(1) або TN-S(2) необхідний ПЗІП 1 полюс + нейтраль.
- Для трифазної мережі із системою заземлення TT або TN-S(2) необхідний ПЗІП 3 полюса + нейтраль.
- Для трифазної мережі із системою заземлення TN-C(3) необхідно вибрати 3-х полюсне ПЗІП.

По максимальному току разряда (Iмакс.)
- 20 кА обеспечивает хорошую защиту при длительном сроке службы для подавляющего большинства видов применения.
- 45 кА УЗИП с максимальным током разряда рекомендуется использовать при повышенном уровне риска и в районах с высокой грозовой активностью:
  - Местность, где бывает более 40 грозовых разрядов на квадратный километр в год (см. карту);
  - Горная или влажная местность;
  - Здания и/или линии электропитания, расположенные на плоской безлесной местности.

Вы можете купить устройства защиты от импульсных перенапряжений (УЗИП) Easy9 в Харькове и других городах. Отправка любыми службами доставки по Украине.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner