ЗНИЖКИ до 15%

Вимикач одноклавішний з підсвіткою білий Unica New NU520118N
903,17 ₴
- Готово к отправке
- Код: NU520118N
+380 (50) 400-84-85
WhatsApp- +380 (67) 918-03-52Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
| Асортимент продукції | New Unica |
|---|---|
| Тип виробу або компоненту | Вимикач |
| Опис виробу | Механізм з супортом |
| Тип технології | Електромеханічний |
| Функція перемикання | Одноклавішний вимикач |
| Кількість клавіш | 1 |
| Область застосування продукту | Керування світлом |
| Додаткове обладнання | Крипільна рама |
| Відтінок кольору | Білий (RAL 9003) |
| Тип пакування | Флоу-пак |
| Номінальний струм | 10 AX |
|---|---|
| [Ue] номінальна робоча напруга | 250 В |
| Тип мережі | Змінний струм |
| Частота мережі | 50/60 Гц |
| Електрична зносостійкість | 20000 циклів, cos phi = 0,6 |
| Опір ізоляції | > 5 МОм на 500 В |
| Електрична міцність ізоляції | 2000 В |
| Мінімальна вимикаюча здатність | 200 операцій 1,25 В і 1,1 мкА, cos phi = 0,3 |
| Відстань відкриття | > 3 мм |
| Актуатор | Куліса |
| Кількість модулів | 2 модулі |
| Сигнальна лампа | СВІТЛОДІОД, колір: білий, струм споживання: 0.05 мА |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Поперечний переріз кабеля | 0…2,5 мм² жорсткий кабель 0…2,5 мм² гнучкий кабель |
| Матеріал | Замак: Супорт Термопластик ABS-UV: механізм качалки PC (полікарбонат) GF10 FR: Оболонка CuZn37: клеми PBT (полібутилентерефталат) GF30: кнопка розблокування |
| Маркування | Без маркування |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Спосіб кріплення | Гвинтами або монтажними лапками |
| Ширина | 74,5 мм |
| Висота | 74,5 мм |
| Глибина | 34,25 мм |
| Глибина встановлення | 21,15 мм |
| Маса нетто | 0,0606 кг |
| Робоча температура навколишнього середови | -5…40 °C |
| Температура навколишнього повітря для збер | -5…50 °C |
| Стандарти | МЕК 60669-1 Директива з низьковольтного обладнання |
| Сертифікація виробу | CE AENOR EAC NF |
| Стійкість до хімічних речовин | Стійкий до спирту (70%) Стійкий до спирту (96%) Стійка до A-молочної кислоти Стійкий до розведеного четвертинного амонію Стійкий до розведеного відбілювача Стійкий до розведеного аміаку Стійкий до мильної води Стійкий до очищувача кришталю Стійкий до перекису водню 10 об'ємів Стійкий до гексану |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Испания |
| Тип выключателя | Клавишный |
| Способ установки | Встроенный |
| Количество клавиш | 1 шт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет кнопки | Белый |
| Подсветка | Да |
| Номинальный ток | 10 А |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 903,17 ₴



