ЗНИЖКИ до 15%

Силова розетка та USB Unica New тип С біла
2 153,09 ₴
- Готово к отправке
- Код: NU301718
+380 (50) 400-84-85
WhatsApp- +380 (67) 918-03-52Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Unica NU301718 - комбінована розетка з одним виходом електричної розетки із заземлюючим контактом та одним виходом USB type C.
| Діапазон | New Unica |
|---|---|
| Тип виробу або компоненту | Зарядний пристрій USB + розетка |
| Спосіб кріплення | З кліпсою |
| Опис виробу | Механізм |
|---|---|
| Тип зарядного пристрою USB | USB тип C |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Кількість модулів | 2 модулі |
| Конфігурація вихідних полюсів | 2P + E |
| Стандарт роз’єму | Шуко |
| Опис стандарту роз'єму | Заземлення |
| Тип поверхні | Із затвором |
| Кількість розеток | 1 |
| Номінальний струм | 10 A |
| Сумісність серії | New Unica |
| Тип вбудованого інтерфейсу | 1 Порт USB 5 В 2.1 A 50...60 Гц |
| Відтінок кольору | Білий (RAL 9003) |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Обробка поверхні | Необроблений Центральна плата |
| Тип пакування | Флоу-пак |
| Кількість в одному комплекті | Набір з 10 шт. |
| Температура навколишнього повітря для збер | -5…50 °C |
| Робоча температура навколишнього середови | -5…50 °C |
| Відносна вологість | 0…95 % |
| Термін служби в циклах | 10000 циклів |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Кількість клем | 3 |
| Кількість кабелів | 2 |
| Затискна ємність з'єднання | 2 x 2.5 мм² для Жорсткий або гнучкий кабель(і) |
| Матеріал | PC (полікарбонат): Оболонка |
| Довжина зачистки проводів | 12 мм |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Глибина | 43,9 мм |
| Глибина встановлення | 29,3 мм |
| Маса нетто | 0,045 кг |
| Стандарти | МЕК 60884-1 |
| Відтінок основного кольору | Білий |
| Сертифікація виробу | CE EAC |
|---|---|
| Ступінь ударозахисту | IK04 |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу | IP20 |
| Характеристики зовнішнього середовища | Мастило Стійкість до УФ Ацетон Рідке мило Рідина для миття вікон Бензин Спирт Відбілювач |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Испания |
| Тип | USB розетка |
| Тип монтажа | Внутренний |
| Цвет | Белый |
| Тип портов | USB |
| Поставляется | С модулями |
| Основные атрибуты | |
| Номинальный ток | 10 |
| Заземление | Да |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Защитные шторки | Да |
| Напряжение | 230 |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество портов | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 2 153,09 ₴





