ЗНИЖКИ до 15%

RJ45 накладка 1 модуль білий Unica New NU941018
251,71 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- Готово к отправке
- Код: NU941018
+380 (50) 400-84-85
WhatsApp- +380 (67) 918-03-52Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
| Діапазон | New Unica |
|---|---|
| Тип виробу або компоненту | Лицьова накладка |
| Категорія аксесуара/запасної частини | Фіксуючий аксесуар |
| Опис виробу | Механізм |
| Кількість розеток | 1 |
| Додаткове обладнання | Захисна кришка Поле для маркування |
| Відтінок кольору | Білий (RAL 9003) |
| Тип конектора | RJ45 |
|---|---|
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Спосіб кріплення | З кліпсою |
| інструкція з монтажу | Прямий |
| Тип поверхні | Затвор |
| Кількість модулів | 1 модуль |
| Тип займаної площі опорної поверхні | S-One |
| Матеріал | Термопластик ABS-UV: Центральна плита |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Обробка поверхні | Необроблений |
| Глибина | 27,5 мм |
| Ширина | 22,5 мм |
| Висота | 45 мм |
| Стійкість до хімічних речовин | Стійкий до спирту (70%) Стійкий до спирту (96%) Стійка до A-молочної кислоти Стійкий до розведеного четвертинного амонію Стійкий до розведеного відбілювача Стійкий до розведеного аміаку Стійкий до мильної води Стійкий до очищувача кришталю Стійкий до перекису водню 10 об'ємів Стійкий до гексану |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Испания |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Лицевая панель |
| Тип портов | RJ-45 |
| Количество портов | 1 |
| Поставляется | Без модулей |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 251,71 ₴
