ЗНИЖКИ до 15%

Розетка без заземлення зі шторками біла 1 модуль Unica New NU303118
369,79 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: NU303118
+380 (50) 400-84-85
WhatsApp- +380 (67) 918-03-52Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
| Діапазон | New Unica |
|---|---|
| Тип виробу або компоненту | Розетка |
| Опис виробу | Механізм |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Кількість розеток | 1 |
| Конфігурація вихідних полюсів | 2P |
| Стандарт роз’єму | CEE 7/1 |
| Опис стандарту роз'єму | Незаземлений |
| Номінальний струм | 10 A |
| Область застосування продукту | Живлення |
|---|---|
| Тип поверхні | Із затвором |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 250 В |
| Тип мережі | Змінний струм |
| Частота мережі | 50/60 Гц |
| Кількість модулів | 1 модуль |
| Спосіб кріплення | З кліпсою |
| Відтінок кольору | Білий (RAL 9003) |
| Клеми підключення | Гвинтові затискачі |
| Поперечний переріз кабеля | 0…4 мм² кабель(і), 2 - жорсткість кабелю: гнучкий 0…4 мм² кабель(і), 2 - жорсткість кабелю: жорсткий |
| Мінімальна вимикаюча здатність | 100 операцій 1.25 In і 1.1 Un, cos phi = 0,6 |
| Електрична зносостійкість | 10000 циклів, cos phi = 0,8 |
| Опір ізоляції | > 5 МОм на 500 В |
| Електрична міцність ізоляції | 2000 В |
| Матеріал | PC: Покриття механізму PC (полікарбонат) GF10 FR: Оболонка CuZn37: клеми |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Кількість в одному комплекті | Комплект з 1 шт. флоу-пак |
| Стандарти | МЕК 60884-1 UNE 20315-1-1:1994 |
| Сертифікація виробу | EAC |
| Глибина встановлення | 30 мм |
| Глибина | 39,3 мм |
| Ширина | 22,5 мм |
| Висота | 45 мм |
| Маса нетто | 0,019 кг |
| Обробка поверхні | Необроблений |
| Стійкість до хімічних речовин | Стійкий до спирту (70%) Стійкий до спирту (96%) Стійка до A-молочної кислоти Стійкий до розведеного четвертинного амонію Стійкий до розведеного відбілювача Стійкий до розведеного аміаку Стійкий до мильної води Стійкий до очищувача кришталю Стійкий до перекису водню 10 об'ємів Стійкий до гексану |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Испания |
| Способ установки | Встроенный |
| Цвет корпуса | Белый |
| Номинальный ток | 10 А |
| Заземление | Нет |
| Защитная крышка | Нет |
| Защитные шторки | Да |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 369,79 ₴




