ЗНИЖКИ до 15%

Розетка Coaxial F-type 1 модуль біла Unica New NU346818
332,93 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- Готово к отправке
- Код: NU346818
+380 (50) 400-84-85
WhatsApp- +380 (67) 918-03-52Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
| Діапазон | New Unica |
|---|---|
| Тип виробу або компоненту | TV розетка |
| Область застосування продукту | Зв'язок |
| Опис виробу | Механізм |
| Відтінок кольору | Білий (RAL 9003) |
| TV роз'єм | F конектор |
|---|---|
| Кількість модулів | 1 модуль |
| Матеріал | Термопластик ABS-UV: Покриття механізму |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Обробка поверхні | Необроблений |
| Спосіб кріплення | З кліпсою |
| Глибина | 35 мм |
| Ширина | 22,5 мм |
| Висота | 45 мм |
| Глибина встановлення | 18 мм |
| Маса нетто | 0,013 кг |
| Робоча температура навколишнього середови | -5…45 °C |
| Температура навколишнього повітря для збер | -5…50 °C |
| Стійкість до хімічних речовин | Стійкий до спирту (70%) Стійкий до спирту (96%) Стійка до A-молочної кислоти Стійкий до розведеного четвертинного амонію Стійкий до розведеного відбілювача Стійкий до розведеного аміаку Стійкий до мильної води Стійкий до очищувача кришталю Стійкий до перекису водню 10 об'ємів Стійкий до гексану |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Испания |
| Тип | Телевизионная концевая/проходная |
| Тип монтажа | Внутренний |
| Количество портов | 1 шт |
| Поставляется | С модулями |
| Цвет | Белый |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
| Цвет корпуса | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 332,93 ₴

