ЗНИЖКИ до 15%

Універсальний поворотний димер для LED ламп білий Unica New NU351418
6 604,42 ₴
- Готово к отправке
- Код: NU351418
+380 (50) 400-84-85
WhatsApp- +380 (67) 918-03-52Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
| Бренд | Schneider Electric |
|---|---|
| Діапазон | New Unica |
| Артикул виробу | NH3514 |
| Тип виробу або компоненту | Димер |
| Опис виробу | Механізм |
|---|---|
| Область застосування продукту | Керування світлом |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Спосіб кріплення | Гвинтами |
| Тип світлорегулятора | Універсальний |
| Управління світлорегулятором | Поворотний тип натискання |
| Тип електричного навантаження | Лампа розжарювання: 5...200 Вт на 230 В змінний струм Галогенна лампа: 5...150 Вт на 230 В змінний струм Світлодіодна лампа: 5...100 ВА на 230 В змінний струм (RC режим світлодіодного індикатора) Світлодіодна лампа: 5...20 ВА на 230 В змінний струм (RL LED режим) Галогенні лампи низької напруги: 5...150 ВА на 12 В змінний струм (електронний трансформатор) Галогенні лампи низької напруги: 5...150 ВА на 12 В змінний струм (Трансформатор із обмотками) |
| Доступна функція | З функцією пам'яті |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм 50 Гц |
| Номінальний струм запобіжника | 16 А |
| Тип захисту | Автоматичний захист від навантаження Захист від перегріву Захист від короткого замикання |
| колір | Білий (RAL 9003) |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Кількість модулів | 2 модулі |
| Кількість виходів | 1 |
| Тип керування | Місцеве управління регулювання яскравості вгору/вниз Місцеве управління автоматичне визначення навантаження Дистанційне керування допоміжною кнопкою |
| Додаткове підключення | Необмежена кількість кнопок, відстань: 50 m |
| Додаткове обладнання | Інструкція з експлуатації |
| Клеми підключення | Гвинтовий затискач |
| Кількість клем шлейфу | 2 |
| Затискна ємність з'єднання | 1.5...2.5 мм² для твердий кабель(і) 1.5...2.5 мм² для твердий багатожильний кабель(і) |
| Форма головки гвинта | Pozidriv No 1 і комбінований |
| Момент затягування | 0,5 Н.м |
| Матеріал | PC (полікарбонат) GF10 FR: Оболонка Метал: клеми Термопластик ABS-UV: Центральна плита |
| Тип установки | Внутрішня установка |
| Кількість в одному комплекті | 1 картонна коробка |
| Глибина встановлення | 29 мм |
| Глибина | 47 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 45 мм |
| Маса нетто | 0,129 кг |
| Стійкість до хімічних речовин | Стійкий до спирту (70%) Стійкий до спирту (96%) Стійка до A-молочної кислоти Стійкий до розведеного четвертинного амонію Стійкий до розведеного відбілювача Стійкий до розведеного аміаку Стійкий до мильної води Стійкий до очищувача кришталю Стійкий до перекису водню 10 об'ємів Стійкий до гексану |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Испания |
| Способ установки | Встроенный |
| Материал корпуса | Поликарбонат, Термопластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Номинальный ток | 16 А |
| Состояние | Новое |
| Тип диммера | Поворотный |
| Подсветка | Нет |
| Тип выключателя | Диммер |
| Цвет кнопки | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество клавиш | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 6 604,42 ₴


