ЗНИЖКИ до 15%

Подвійна USB розетка A+C білий Unica New NU301818
3 121,92 ₴
- Готово к отправке
- Код: NU301818
+380 (50) 400-84-85
WhatsApp- +380 (67) 918-03-52Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
| Діапазон | New Unica |
|---|---|
| Тип виробу або компоненту | USB розетка |
| Опис виробу | Механізм |
| Область застосування продукту | Зарядний пристрій |
|---|---|
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Кількість модулів | 2 модулі |
| Тип зарядного пристрою USB | USB тип A + C |
| Відтінок кольору | Білий (RAL 9003) |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 100...240 В змінний струм 50/60 Гц |
| Споживання енергії [Вт] | 0,075 В |
| Номінальна вихідна потужність | 12 В |
| Вхідна потужність | 12 В |
| Термін служби в годинах | 30000 год 12 В |
| Кількість розеток | 2 |
| Тип вбудованого інтерфейсу | 1 USB тип A 5 В постійний струм, максимальний струм навантаження: 1 А 1 USB тип C 5 В постійний струм, максимальний струм навантаження: 2.4 A |
| Матеріал | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол): Центральна плата PC (полікарбонат) GF10 FR: Оболонка PC (полікарбонат) GF10 FR: Внутрішня кришка |
| Тип захисту | Захист від короткого замикання |
| Кількість клем | 2 Гвинтові затискачі |
| Затискна ємність з'єднання | 2 x 0.75...2 x 2.5 мм² для жорсткий кабель(і) 2 x 0.75...2 x 2.5 мм² для гнучкий кабель(і) 2 x 0.75...2 x 2.5 мм² для багатожильний кабель(і) |
| Довжина зачистки проводів | 8 мм |
| Сумісність продуктів | Всі пристрої, що задовольняють стандарту EN 62684 |
| Спосіб кріплення | Довгими монтажними лапками Гвинтами |
| Тип пакування | Флоу-пак |
| Робоча температура навколишнього середови | 0…40 °C |
| Температура навколишнього повітря для збер | -5…50 °C |
| Стандарти | ETSI EN 301 489-4 EN 60950-1 EN 62684 |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 22,5 мм |
| Глибина | 42 мм |
| Глибина встановлення | 30,8 мм |
| Стійкість до хімічних речовин | Стійкий до спирту (70%) Стійкий до спирту (96%) Стійка до A-молочної кислоти Стійкий до розведеного четвертинного амонію Стійкий до розведеного відбілювача Стійкий до розведеного аміаку Стійкий до мильної води Стійкий до очищувача кришталю Стійкий до перекису водню 10 об'ємів Стійкий до гексану |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Испания |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | USB розетка |
| Тип монтажа | Внутренний |
| Тип портов | USB |
| Количество портов | 2 |
| Поставляется | С модулями |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 3 121,92 ₴



