ЗНИЖКИ до 15%

Дзвоник електронний 2 модулі білий Unica New NU378618
5 570,50 ₴
- Готово к отправке
- Код: NU378618
+380 (50) 400-84-85
WhatsApp- +380 (67) 918-03-52Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
| Діапазон | New Unica |
|---|---|
| Область застосування продукту | Сигналізація |
| Тип виробу або компоненту | Електронний дверний дзвінок |
| Опис виробу | Механізм |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм 50/60 Гц |
| Кількість модулів | 2 модулі |
| Спосіб кріплення | Гвинтами або монтажними лапками |
| Відтінок кольору | Білий (RAL 9003) |
| Споживання струму | 14 мА |
|---|---|
| Тип налаштування | 5 запрограмованих мелодій |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Клеми підключення | Гвинтові затискачі |
| Рівень звуку | 70 дБ/1м |
| Поперечний переріз кабеля | 0,75…1,5 мм² гнучкий кабель 0,75…1,5 мм² жорсткий кабель |
| Додаткове підключення | 3 індикатори, з'єднані паралельно, 10 стандартних Кнопок, з'єднані паралельно, |
| Матеріал | Термопластик ABS-UV: механізм качалки PC (полікарбонат) GF10 FR: Оболонка |
| Стандарти | EN 62080 CE |
| Директиви | 2014/30 / ЄС - електромагнітна сумісність 2014/35 / ЄС - директива про низьку напругу |
| Робоча температура навколишнього середови | 15…30 °C |
| Температура навколишнього повітря для збер | 0…35 °C |
| Глибина встановлення | 31 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 45 мм |
| Маса нетто | 0,046 кг |
| Стійкість до хімічних речовин | Стійкий до спирту (70%) Стійкий до спирту (96%) Стійка до A-молочної кислоти Стійкий до розведеного четвертинного амонію Стійкий до розведеного відбілювача Стійкий до розведеного аміаку Стійкий до мильної води Стійкий до очищувача кришталю Стійкий до перекису водню 10 об'ємів Стійкий до гексану |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Испания |
| Вид дверного звонка | Электронный |
| Тип дверного звонка | Проводной |
| Питание дверного звонка | Сеть |
| Количество мелодий | 5 |
| Материал корпуса звонка | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Световая индикация | Нет |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество кнопок | 1 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет корпуса | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 5 570,50 ₴
