ЗНИЖКИ до 15%

Термостат кімнатний вбудованний датчик 8А білий Unica New NU350118
3 835,01 ₴
- Готово к отправке
- Код: NU350118
+380 (50) 400-84-85
WhatsApp- +380 (67) 918-03-52Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
| Діапазон | New Unica |
|---|---|
| Тип виробу або компоненту | Термостат |
| Область застосування продукту | Кімнатний |
| Опис виробу | Механізм |
| Відтінок кольору | Білий (RAL 9003) |
| Тип технології | Електронний |
|---|---|
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм +/- 10 % на 50 Гц |
| Струм вимкнення навантаження | Резистивний: 8 A Індуктивне: 5 A cos phi 0,8 |
| Тип захисту | Захист від теплового перевантаження |
| Кількість модулів | 2 модулі |
| Затискна ємність з'єднання | <= 2 x 2.5 мм² для гнучкий кабель(і) <= 2 x 2.5 мм² для жорсткий кабель(і) |
| Тип контакту та з'єднання | 1 перемикаючий контакт |
| Клеми підключення | Гвинтові затискачі |
| Світлодіодний індикатор стану | 1 двоколірний світлодіод (Червоний/блакитний) Опалення або кондиціонування 1 світлодіод (зелений) наявність напруги |
| Маркування | OUT L+N |
| Програмована температура | Ні |
| Діапазон налаштування температури | 5…30 °C |
| Точність вимірювання | 0.5 °C |
| Матеріал | PC (полікарбонат) GF10 FR: Оболонка Метал: клеми Термопластик ABS-UV: Центральна плита |
| Обробка поверхні | Необроблений |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Спосіб кріплення | З кліпсою |
| Мінімальна висота монтажу | 1,5 м |
| Глибина | 47 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 45 мм |
| Глибина встановлення | 33 мм |
| Маса нетто | 0,083 кг |
| Канальність по цілі | Професійний |
| Стійкість до хімічних речовин | Стійкий до спирту (70%) Стійкий до спирту (96%) Стійка до A-молочної кислоти Стійкий до розведеного четвертинного амонію Стійкий до розведеного відбілювача Стійкий до розведеного аміаку Стійкий до мильної води Стійкий до очищувача кришталю Стійкий до перекису водню 10 об'ємів Стійкий до гексану |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Испания |
| Состояние | Новое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Основные атрибуты | |
| Вид запчасти | Датчик |
Информация для заказа
- Цена: 3 835,01 ₴




