ЗНИЖКИ до 15%

Рамка 1-постова ip44 біла Unica New NU044218
540,29 ₴
- Готово к отправке
- Код: NU044218
+380 (50) 400-84-85
WhatsApp- +380 (67) 918-03-52Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
| Діапазон | New Unica |
|---|---|
| Область застосування продукту | Кріплення |
| Тип виробу або компоненту | Рамка |
| Назва колекції | Unica System+ Unica System |
| Кількість постів | 1 пост |
| інструкція з монтажу | Горизонтальна орієнтація |
| Тип рамки | Одинарний |
| Кількість модулів | 2 модулі |
| Спосіб кріплення | Гвинтами |
| Відтінок кольору | Білий (RAL 9003) |
| Додаткове обладнання | Крипільна рама |
|---|---|
| Матеріал | Термопластик ABS-UV: Покриття рамки |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Стандарти | МЕК 60884-1 МЕК 60669-1 |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Маса нетто | 0,052 кг |
| Стійкість до хімічних речовин | Стійкий до спирту (70%) Стійкий до спирту (96%) Стійка до A-молочної кислоти Стійкий до розведеного четвертинного амонію Стійкий до розведеного відбілювача Стійкий до розведеного аміаку Стійкий до мильної води Стійкий до очищувача кришталю Стійкий до перекису водню 10 об'ємів Стійкий до гексану |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Испания |
| Количество разъемов | 1 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Защитная крышка | Да |
| Степень защиты IP | 44 |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 540,29 ₴



