ЗНИЖКИ до 15%

Розетка R-TV SAT одинарна біла Unica New NU345418
1 657,15 ₴
- Готово к отправке
- Код: NU345418
+380 (50) 400-84-85
WhatsApp- +380 (67) 918-03-52Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
| Діапазон | New Unica |
|---|---|
| Тип виробу або компоненту | Гніздо R-TV/SAT |
| Область застосування продукту | Підтримка медіа-пристроїв Комунікаційні функції |
| Опис виробу | Механізм |
| Тип TV-розетки | Індивідуальний |
| Відтінок кольору | Білий (RAL 9003) |
| TV роз'єм | TV конектор IEC 9.52 мм |
|---|---|
| З'єднувач SAT | Жіноча IEC 9.52 мм |
| Згасання на трасі | 2 дБ R-TV зв'язок 5…862 МГц 2,5 дБ SAT зв'язок 950…2400 МГц |
| Протікання постійного струму | Так |
| Кількість модулів | 2 модулі |
| Матеріал | Термопластик ABS-UV: Центральна плита |
| Обробка поверхні | Необроблений |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Маркування | З підписом |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Спосіб кріплення | З кліпсою |
| Глибина | 33 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 45 мм |
| Глибина встановлення | 33 мм |
| Стійкість до хімічних речовин | Стійкий до спирту (70%) Стійкий до спирту (96%) Стійка до A-молочної кислоти Стійкий до розведеного четвертинного амонію Стійкий до розведеного відбілювача Стійкий до розведеного аміаку Стійкий до мильної води Стійкий до очищувача кришталю Стійкий до перекису водню 10 об'ємів Стійкий до гексану |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Испания |
| Тип | Телевизионная концевая/проходная |
| Тип монтажа | Внутренний |
| Количество портов | 2 шт |
| Поставляется | С модулями |
| Цвет | Белый |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
| Цвет корпуса | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 1 657,15 ₴


