ЗНИЖКИ до 15%

Зарядний пристрій Schneider Electric New Unica USB NU301618 1 модуль тип A+C білий
1 948,61 ₴
- Готово к отправке
- Код: NU301618
+380 (50) 400-84-85
WhatsApp- +380 (67) 918-03-52Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
| Діапазон | New Unica |
|---|---|
| Тип виробу або компоненту | USB розетка |
| Опис виробу | Механізм |
| Умови використання | Критий |
| Область застосування продукту | Зарядний пристрій |
|---|---|
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Кількість модулів | 1 модуль |
| Тип зарядного пристрою USB | USB тип A + C |
| Відтінок кольору | Білий (RAL 9003) |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 100...240 В змінний струм 50/60 Гц |
| Номінальна вихідна потужність | 12 В |
| Кількість розеток | 2 |
| Тип вбудованого інтерфейсу | 1 USB тип A 5 В постійний струм, максимальний струм навантаження: 1 А 1 USB тип C 5 В постійний струм, максимальний струм навантаження: 2.4 A |
| Матеріал | PC (полікарбонат) GF10 FR Термопластик ABS-UV |
| Кількість клем | 2 Гвинтові затискачі |
| Форма головки гвинта | Pozidriv No 1 |
| Затискна ємність з'єднання | 1.5...2.5 мм² для жорсткий кабель(і) 1.5...2.5 мм² для гнучкий кабель(і) |
| Спосіб кріплення | З кліпсою |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 22,5 мм |
| Глибина | 39 мм |
| Глибина встановлення | 40 мм |
| Стійкість до хімічних речовин | Стійкий до спирту (70%) Стійкий до спирту (96%) Стійка до A-молочної кислоти Стійкий до розведеного четвертинного амонію Стійкий до розведеного відбілювача Стійкий до розведеного аміаку Стійкий до мильної води Стійкий до очищувача кришталю Стійкий до перекису водню 10 об'ємів Стійкий до гексану |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Испания |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | USB розетка |
| Тип монтажа | Внутренний |
| Тип портов | USB |
| Количество портов | 2 |
| Поставляется | С модулями |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 1 948,61 ₴




