ЗНИЖКИ до 15%

Вивід кабеля 16А 2 модуля білий Unica New NU386218
240,77 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- Готово к отправке
- Код: NU386218
+380 (50) 400-84-85
WhatsApp- +380 (67) 918-03-52Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
| Діапазон | New Unica |
|---|---|
| Категорія аксесуара/запасної частини | Аксесуар для прокладання кабелю |
| Тип виробу або компоненту | Вивід кабелю |
| Опис виробу | Механізм |
| Кількість модулів | 2 модулі |
| Спосіб кріплення | З кліпсою |
| Відтінок кольору | Білий (RAL 9003) |
| Номінальний струм | 16 A |
|---|---|
| Клеми підключення | Кабель |
| Кількість кабелів | 1 12 мм² для гнучкий 1 12 мм² для жорсткий |
| Матеріал | Термопластик ABS-UV: Покриття механізму |
| Стандарти | EN 60670-22 CE |
| Директиви | 2014/35 / ЄС - директива про низьку напругу |
| Робоча температура навколишнього середови | 15…30 °C |
| Температура навколишнього повітря для збер | 0…35 °C |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 45 мм |
| Маса нетто | 0,021 кг |
| Стійкість до хімічних речовин | Стійкий до спирту (70%) Стійкий до спирту (96%) Стійка до A-молочної кислоти Стійкий до розведеного четвертинного амонію Стійкий до розведеного відбілювача Стійкий до розведеного аміаку Стійкий до мильної води Стійкий до очищувача кришталю Стійкий до перекису водню 10 об'ємів Стійкий до гексану |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Испания |
| Способ установки | Встроенный |
| Количество разъемов | 1 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 240,77 ₴




