ЗНИЖКИ до 15%

Термостат теплої підлоги 10А білий Unica New NU350318
4 014,14 ₴
- Готово к отправке
- Код: NU350318
+380 (50) 400-84-85
WhatsApp- +380 (67) 918-03-52Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
| Діапазон | New Unica |
|---|---|
| Тип виробу або компоненту | Термостат |
| Область застосування продукту | Підлога |
| Опис виробу | Механізм |
| Відтінок кольору | Білий (RAL 9003) |
| Додаткове обладнання | 10 кОм NTC датчик з 4 м кабелю |
| Тип технології | Електронний |
|---|---|
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм +/- 10 % на 50 Гц |
| Струм вимкнення навантаження | Резистивний: 10 A cos phi 1 (2300 Вт) |
| Кількість модулів | 2 модулі |
| Тип керування | Електронний контролер |
| Доступна функція | Зі зниженням температури |
| Затискна ємність з'єднання | <= 2 x 2.5 мм² для гнучкий кабель(і) <= 2 x 2.5 мм² для жорсткий кабель(і) |
| Клеми підключення | Гвинтові затискачі |
| Світлодіодний індикатор стану | 1 світлодіод (зелений) наявність напруги 1 світлодіод (червоний) Опалення |
| Маркування | L+N Датчик OUT |
| Програмована температура | Ні |
| Діапазон налаштування температури | 5…45 °C |
| Точність вимірювання | 0.5 °C |
| Матеріал | PC (полікарбонат) GF10 FR: Оболонка Метал: клеми Термопластик ABS-UV: Центральна плита |
| Обробка поверхні | Необроблений |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Спосіб кріплення | З кліпсою |
| Мінімальна висота монтажу | 1,3 м |
| Глибина | 47 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 45 мм |
| Глибина встановлення | 33 мм |
| Канальність по цілі | Професійний |
| Стійкість до хімічних речовин | Стійкий до спирту (70%) Стійкий до спирту (96%) Стійка до A-молочної кислоти Стійкий до розведеного четвертинного амонію Стійкий до розведеного відбілювача Стійкий до розведеного аміаку Стійкий до мильної води Стійкий до очищувача кришталю Стійкий до перекису водню 10 об'ємів Стійкий до гексану |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Испания |
| Состояние | Новое |
| Дисплей | Нет |
| Вид терморегулятора | Электронный |
| Тип монтажа терморегулятора | Встраиваемый |
| Область применения терморегулятора | Теплый пол |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 4 014,14 ₴


