ЗНИЖКИ до 15%

Аудіорозетка 1 модуль білий Unica New NU348718
414,72 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- Готово к отправке
- Код: NU348718
+380 (50) 400-84-85
WhatsApp- +380 (67) 918-03-52Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
| Діапазон | New Unica |
|---|---|
| Тип виробу або компоненту | Гніздо гучномовця |
| Область застосування продукту | Підтримка медіа-пристроїв |
| Опис виробу | Механізм |
| Відтінок кольору | Білий (RAL 9003) |
| Кількість розеток | 1 |
|---|---|
| Кількість модулів | 1 модуль |
| Клеми підключення | 2 фіксація тиску |
| Спосіб кріплення | З кліпсою |
| Матеріал | Термопластик ABS-UV |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Глибина | 32 мм |
| Ширина | 22,5 мм |
| Висота | 45 мм |
| Маса нетто | 0,018 кг |
| Стійкість до хімічних речовин | Стійкий до спирту (70%) Стійкий до спирту (96%) Стійка до A-молочної кислоти Стійкий до розведеного четвертинного амонію Стійкий до розведеного відбілювача Стійкий до розведеного аміаку Стійкий до мильної води Стійкий до очищувача кришталю Стійкий до перекису водню 10 об'ємів Стійкий до гексану |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Испания |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 414,72 ₴
