ЗНИЖКИ!

Супорт Zamak 3 модулі Unica New NU7103
144 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- Готово к отправке
- Код: NU7103
+380 (50) 400-84-85
WhatsApp- +380 (67) 918-03-52Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
| Асортимент продукції | New Unica |
|---|---|
| Категорія аксесуара/запасної частини | Фіксуючий аксесуар |
| Тип виробу або компоненту | Кріпильна рама |
| Кількість модулів | 3 модулі |
| Кількість постів | 1 пост |
| Спосіб кріплення | Гвинтами |
| Форма | Прямокутний |
|---|---|
| Матеріал | Замак |
| Стандарти | МЕК 60669-1 МЕК 60884-1 |
| Глибина | 7,8 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 105,5 мм |
| Маса нетто | 0,058 кг |
| Стійкість до хімічних речовин | Стійкий до спирту (70%) Стійкий до спирту (96%) Стійка до A-молочної кислоти Стійкий до розведеного четвертинного амонію Стійкий до розведеного відбілювача Стійкий до розведеного аміаку Стійкий до мильної води Стійкий до очищувача кришталю Стійкий до перекису водню 10 об'ємів Стійкий до гексану |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Испания |
| Состояние | Новое |
| Цвет корпуса | Алюминий |
Информация для заказа
- Цена: 144 ₴

