ЗНИЖКИ до 15%

Коробка для відкритого встановлення 1-пост білий Studio Unica New NU800218
202,75 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- Готово к отправке
- Код: NU800218
+380 (50) 400-84-85
WhatsApp- +380 (67) 918-03-52Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
| Діапазон | New Unica |
|---|---|
| Область застосування продукту | Кріплення |
| Тип виробу або компоненту | Монтажна коробка |
| Назва колекції | Unica Studio |
| Кількість модулів | 1 x 2 модулі |
| Кількість постів | 1 пост |
| Спосіб кріплення | Гвинтами |
| Монтаж пристрою | Поверхня |
|---|---|
| Кабельний ввід | 4 Виходи |
| Матеріал | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол): Коробка |
| Стандарти | МЕК 60884-1 МЕК 60669-1 |
| Глибина | 40 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Висота | 83 мм |
| Маса нетто | 0,052 кг |
| Стійкість до хімічних речовин | Стійкий до спирту (70%) Стійкий до спирту (96%) Стійка до A-молочної кислоти Стійкий до розведеного четвертинного амонію Стійкий до розведеного відбілювача Стійкий до розведеного аміаку Стійкий до мильної води Стійкий до очищувача кришталю Стійкий до перекису водню 10 об'ємів Стійкий до гексану |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Испания |
| Состояние | Новое |
| Цвет корпуса | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 202,75 ₴
