ЗНИЖКИ до 15%

Розетка USB подвійна 2.1А біла Unica New NU341818
2 100,10 ₴
- Готово к отправке
- Код: NU341818
+380 (50) 400-84-85
WhatsApp- +380 (67) 918-03-52Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
| Діапазон | New Unica |
|---|---|
| Тип виробу або компоненту | USB розетка |
| Опис виробу | Механізм |
| Область застосування продукту | Зарядний пристрій |
|---|---|
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Кількість модулів | 2 модулі |
| Тип зарядного пристрою USB | USB тип A + A |
| Відтінок кольору | Білий (RAL 9003) |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 100...240 В змінний струм 50/60 Гц |
| Номінальна вихідна потужність | 10,5 В |
| Кількість розеток | 2 |
| Тип вбудованого інтерфейсу | 2 USB тип A 5 В постійний струм, максимальний струм навантаження: 2.1 A |
| Матеріал | PC (полікарбонат) GF10 FR: Оболонка PC (полікарбонат) GF10 FR: Внутрішня кришка Термопластик ABS-UV: Центральна плата |
| Тип захисту | Захист від короткого замикання |
| Кількість клем | 2 Гвинтові затискачі |
| Форма головки гвинта | Pozidriv No 1 |
| Затискна ємність з'єднання | 1.5...2.5 мм² для жорсткий кабель(і) 1.5...2.5 мм² для гнучкий кабель(і) |
| Довжина зачистки проводів | 8 мм |
| Сумісність продуктів | Всі пристрої, що задовольняють стандарту EN 62684 |
| Спосіб кріплення | З кліпсою |
| Тип пакування | Флоу-пак |
| Робоча температура навколишнього середови | 5…45 °C |
| Температура навколишнього повітря для збер | -5…50 °C |
| Стандарти | МЕК 62368-1 МЕК 62680-3 EN 61000-6-3 EN 61000-6-1 |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Глибина встановлення | 27 мм |
| Маса нетто | 0,082 кг |
| Стійкість до хімічних речовин | Стійкий до спирту (70%) Стійкий до спирту (96%) Стійка до A-молочної кислоти Стійкий до розведеного четвертинного амонію Стійкий до розведеного відбілювача Стійкий до розведеного аміаку Стійкий до мильної води Стійкий до очищувача кришталю Стійкий до перекису водню 10 об'ємів Стійкий до гексану |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Испания |
| Тип | USB розетка |
| Тип монтажа | Внутренний |
| Цвет | Белый |
| Тип портов | USB |
| Поставляется | С модулями |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество портов | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 2 100,10 ₴


