ЗНИЖКИ до 15%

Супорт Zamak 2 модулі Unica New металевий
58,75 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- Готово к отправке
- Код: NU7002
+380 (50) 400-84-85
WhatsApp- +380 (67) 918-03-52Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Супорт металевий NU7002 - призначений для монтажу механізмів розеток і вимикачів серії Unica New в монтажні коробки.
Виконаний із спеціального сплаву цинку, міді, магнію і алюмінію - Zamak. Сплав містить понад 50% цинку і має високі ливарні властивості, міцність, стійкість до корозії.
Супорта Unica легко з'єднуються між собою завдяки системі "шип-паз". Їх зручно монтувати як горизонтально, так і вертикально.
Супорта встановлюються на монтажну коробку на гвинтах або на розпірних лапках.
| Асортимент продукції | New Unica |
|---|---|
| Категорія аксесуара/запасної частини | Фіксуючий аксесуар |
| Тип виробу або компоненту | Кріпильна рама |
| Кількість модулів | 2 модулі (1 пост) |
| Кількість постів | 1 пост |
| Спосіб кріплення | Гвинтами або монтажними лапками |
| Монтажна опора | Універсальний |
|---|---|
| Форма | Квадратний |
| Матеріал | Замак |
| Стандарти | МЕК 60884-1 МЕК 60669-1 |
| Глибина | 11,2 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 75 мм |
| Маса нетто | 0,033 кг |
| Стійкість до хімічних речовин | Стійкий до спирту (70%) Стійкий до спирту (96%) Стійка до A-молочної кислоти Стійкий до розведеного четвертинного амонію Стійкий до розведеного відбілювача Стійкий до розведеного аміаку Стійкий до мильної води Стійкий до очищувача кришталю Стійкий до перекису водню 10 об'ємів Стійкий до гексану |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Испания |
| Способ установки | Встроенный |
| Цвет корпуса | Алюминий |
| Защитные шторки | Нет |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 58,75 ₴

